Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Найбільший банк Німеччини став жертвою московських злодіїв в краватках

Найбільший у Німеччині Deutsche Bank виявив нестачу акцій і повідомив своїм клієнтам, що більше не може гарантувати повний доступ до російських акцій, які їм належать.

«Найбільший банк Німеччини повідомив у записці від 9 червня, що він виявив брак акцій, які забезпечують депозитарні розписки, випущені банком до вторгнення в Україну. Акції розташовані в росії в іншому банку-депозитарії», – йдеться у матеріалі агентства Reuters.

Банк зазначив, що рф дозволила інвесторам конвертувати частину депозитарних розписок у місцеві акції. Конвертація була проведена без участі або нагляду німецького банку, і Deutsche не зміг звірити акції компанії з депозитарними розписками.

Reuters пише, що це перший великий банк, який офіційно повідомив власників депозитарних розписок про те, що вони можуть не отримати право власності на всі свої акції. Йдеться про тих, хто продовжує володіти російськими депозитарними розписками.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Депозитарні розписки – це сертифікати, які були випущені банком і які представляють акції іноземної компанії, що торгуються на місцевій фондовій біржі. Обмін депозитарних розписок на акції російської компанії – це перший крок до спроби повернути свої гроші.

Банк зазначає, що зникли акції національної авіакомпанії «Аерофлот», будівельної компанії «Група ЛСР», гірничо-металургійної компанії «Мечел» і Новолипецького металургійного комбінату.

За словами джерел, значна кількість інвесторів, від невеликих хедж-фондів до великих глобальних керуючих активами, як і раніше, володіють депозитарними розписками. Більшість інвесторів знецінили російські активи до нуля, але деякі все ще мають надію на відновлення вартості в майбутньому.

Deutsche Bank повідомив, що буде намагатися повернути більше акцій їхнім законним власникам. Але він також попередив, що чистий виторг від продажу акцій, який він зміг повернути інвесторам, імовірно, буде істотно нижчим, ніж поточна ринкова ціна.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності