Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

Невже Шуфрич таки дочекався? – затримання та обшуки у Шуфрича і іже з ним

Служба безпеки України затримала народного депутата Нестору Шуфріча у нього вдома у селі Козин Київської області
Сьогодні відбувається понад 50 обшуків по справі Шуфрича.
Шуфрич є фігурантом справи російськоі шпигунської мережі, створений співробітником ФСБ рф та колишнім народним депутатом України Володимиром Сівковичем.
За висновками слідства, Шуфрич за завданням Сівковича виступав на телеканалах України та росії з метою розповсюдження російський пропаганди та просування антиукраїнської політики.
В принципі, мені довелось напередодні вторгнення вдарити Шуфріча на телеефірі саме з цієі причини.
Шуфрич до останнього часу є народним депутатом, який отримує кошти платників податків та є головою комітету Верховноі Ради, він завжди голосує як скаже влада.
Але я вітаю, СБУ та президент В.Зеленський проявили політичну волю та звернули увагу на масштабну проросійську діяльність великоі кількості украінських державних діячів вищого рангу. Сподіваюсь, що президент Зеленський та СБУ будуть діяти рішуче, на усе майно та рахунки Шуфріча та близьких осіб буде накладений арешт.
І дуже сподіваюсь, що усі учасники мережи Сівковича будуть затримані за державну зраду. Нагадаю, що особистий помічник Сівковича Слуга народу Данії Гетьманцев зараз є творцем найбільшої корупційної схеми – блокування податкових накладних. Виноядає логічно, що поява Гетьманцева на високих посадах у Слузі народу – це результат ще однієі спецоперації ФСБ рф.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності