Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

Німецький канал з кремлівським запахом заблокував YouTube

Alle deutschen YouTube-Kanдle des staatsnahen russischen Senders Russia Today RT DE wurden von YouTube gelцscht. Der Kreml ьberprьft nun GegenmaЯnahmen. Symbolbild, Symbolfoto, Fotomontage *** All German YouTube channels of the pro-state Russian broadcaster Russia Today RT DE have been deleted by YouTube The Kremlin is now reviewing countermeasures Symbol image, symbol photo, photo montage Foto:xD.xAnoraganingrumx/xFuturexImage

Сьогодні, 16 грудня, вийшов в ефір новий цілодобовий канал новин німецькою мовою — RT DE. Студії телеканалу перебувають у Москві та в Берліні, транслювати планувалося новинні програми, ток-шоу та документальні фільми.

У день запуску YouTube заблокував новий канал RT DE, пояснивши це порушенням правил.

Раніше головний редактор RT Маргарита Сімоньян (кремлівська пропагандистка позбавлена вірменським Католікосом національності) повідомляла, що цілодобовий канал транслюватиметься в Європі, переважно в країнах з потенційно великою німецькомовною аудиторією – Німеччини, Австрії та Швейцарії.

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова зазначала, що винесення вердикту у справі Хангошвілі та висилка російських дипломатів з Німеччини не повинні бути приурочені до запуску телеканалу Russia Today німецькою мовою, це було б надто цинічно.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Я все-таки сподіваюся, що в Берліні не приурочили винесення вердикту по так званій справі Хангошвілі до запуску телеканалу Russia Today німецькою мовою. У мене є все-таки надія, що не до такого ступіню цинізму дійшли західні партнери», — сказала вона.

Вищий суд Берліна визнав у середу росіянина Вадима Соколова (Красікова) винним у вбивстві громадянина Грузії Зелімхана Хангошвілі і засудив його до довічного ув’язнення. Захист наполягає на недостатності доказової бази, рішення про апеляцію поки не прийнято.

МЗС ФРН після вироку викликало посла РФ Сергія Нечаєва і оголосило про висилку двох дипломатів РФ, повідомила міністр закордонних справ Анналена Бербок.

Раніше заочно було повідомлено про підозру трьом інженерам із Донецька, які протягом 2014-2016 років незаконно замінювали українські теле- та радіоканали російськими.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нове опитування показало, що восени основним джерелом інформації про актуальні новини для більшості громадян залишаються українські центральні телеканали. Порівняно з 2020 роком, популярність цього джерела значно знизилася — з 67% до 57%.

Депутати вже незабаром можуть проголосувати за зміну статусу каналу «Дім» на всеукраїнську російськомовну. Активісти вважають це незаконним та протиправним рішенням.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності