Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

Нокаут від Кличка усій західній пресі (відео)

Мер Києва, як тільки вміє він – доступно і в кількох словах, пояснив західній журнаповії, що звикла подавати події у виключно вигідному для її замовників світлі, чи справді московитські війська в Україні стріляютьі бомблять виключно військові об’єкти.

“Вибач, але бичаче гімно тобі, якщо це позаду мене – це розбомблений військовий об’єкт”, – сказав міський голова столиці України журналістику вишуканим британським акцентом, показуючи на одну із сотень, якщо не тисяч розгаратаних ворожою артилерією багатоповерхівок Києва. А скільки таких таких багатоповерхових житлових будинків чи одноповерхових садиб розгаратано по всій Україні, скільки садочків і шкіл, скільки лікарень і інших установ, знищено ворогом, мабуть, вдасться порахувати тільки після української перемоги над московитами.

Дивимося відео і насолоджуємося словесним хуком від мера, яким від відправив у нокаут усю продажну ліберастичну західну пресу:

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності