Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

Нові правила дорожнього руху із 1 листопада

В Україні введуть нові правила дорожнього руху. Зміни почнуть діяти вже з 1 листопада цього року.

Про це повідомляється у відповідній постанові уряду.

Однією з найістотніших змін для водіїв стане обмеження швидкості за межами населених пунктів. Воно буде регулюватися шириною розмітки. Буде заборонено рухатися зі швидкістю 110 км/год, якщо елемент дороги, що відокремлює транспортні потоки протилежних напрямків, не виділено розміткою 1.2 (раніше було 1.1 або 1.2), розмітки розрізняються між собою за шириною – до 15 см і 20 см відповідно.

Багато нововведень стосуватимуться велосипедистів. З 1 листопада вводиться нове визначення велосипедної доріжки і вперше вводяться поняття велосипедної смуги і велосипедного переїзду (місце перетину перехрестя доріг).

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Також будуть діяти детальні правила щодо того, як повинні переміщатися велосипедисти, будуть вказані їх права і обов’язки.

Нові правила також поширяться і на дорожні знаки, правила зупинки і стоянки. Для українців будуть діяти нові діагональні пішохідні переходи і загальні дороги для автомобілів і велосипедистів.

Згідно з новими правилами, зміниться поняття державних доріг. Замість трьох загальноприйнятих типів: міжнародні, національні та регіональні, буде діяти і четвертий – територіальний.

Раніше повідомлялося, що в Києві та Київській області водії автобусів масово відмовляються здійснювати міжрегіональні рейси через нові правил контролю за COVID-19.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Франція може надати Україні додатково 1 млрд євро інвестицій в інфраструктуру.

В Україні на дорогах почали працювати ще 20 камер автофіксації порушень правил дорожнього руху.

Кабмін схвалив проєкт змін до низки законів України щодо встановлення плати за використання автомобільних доріг загального користування для вантажівок понад 12 тонн, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності