Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Новопридбані швидкісні потяги “Інтерсіті+” курсуватимуть між Києвом та…

Укрзалізниця має намір запустити 2 швидкісні поїзди Інтерсіті+ виробництва чеської Skoda. Це станеться після того, як їх відремонтують.

Чеські потяги планують поставити на 3 маршрути.

Укрзалізниця розглядає такі напрями для курсування електропоїздів Skoda:

  • відновлення поїзда №720/719 Київ – Харків – Київ;
  • відновлення поїзда №748/747 Київ – Тернопіль – Київ;
  • організація тактового руху за маршрутом Київ – Вінниця – Київ.

Останній напрям цікавий для пасажирів, які прямують з Києва до Львова або у зворотному напрямку, адже нині більшість людей їде до Вінниці саме на львівському Інтерсіті+. Через це в пікові літні та різдвяні періоди цей напрямок перевантажений, а той й взагалі місць не вистачає. Розширення прямого сполучення з Вінницею, яке передбачає 2 рейси на день, вивільнить місця до Львова та Перемишля.

  • Ремонт моторних візків буде виконувати безпосередньо виробник Skoda Transportation Group.
    • Для зменшення витрат уся базова ремонтна підготовка вагонів буде проводитися на власному підприємстві Укрзалізниці – ПрАТ “Київський електровагоноремонтний завод”.
  • На заводі базуватиметься проєктна група досвідчених спеціалістів із різних підрозділів Укрзалізниці, які мають досвід ремонтних робіт саме швидкісних поїздів.
  • У поїздах замінять зношені частини, проведуть антикорозійні роботи, змастять рухомі деталі й поміняють несправне чи пошкоджене обладнання салону.

Завершення ремонту першого електропоїзда попередньо заплановано вже до кінця 2021 року. Втім терміни залежатимуть від результатів діагностики, яку зроблять у Чехії та в Києві спеціалісти Skoda, а також від строку постачання виробниками колісних пар. Їх мають повністю замінити.

Що відомо про електропоїзд EJ675 Skoda City Elephantскладається із 6 двоповерхових вагонів на 623 місць: 46 – першого класу, 590 – другого. Потяг розрахований на швидкість руху 160 кілометрів за годину.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності