Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Новопризначений міністр екології Прикарпаття не бачить?

В Івано-Франківському окружному адміністративному суді почалися слухання за позовом екс-заступника директора Департаменту екології та природних ресурсів ІФ ОДА Василя Головчака до Івано-Франківської облдержадміністрації, голови ОДА Олега Гончарука та голови Департаменту Віктора Кліда.

На попереднє слухання позивач не з’явився, бо зі слів адвоката, позивач перебуває на лікарняному. Головчак вимагає поновлення на посаді і компенсації моральної шкоди в сумі 100 тис. грн.

«Своє звільнення вважаю незаконним та необґрунтованим, засобом тиску і зведенням особистих рахунків, – йдеться в позові Головчака. – Такі події мають місце після того, як я 27.06.2014 року, як депутат Івано-Франківської обласної ради, виступив на сесії цієї ради із озвученням порушень при розподілі коштів обласного фонду охорони довколишнього середовища».

Натомість, представники Департаменту пояснили, що ще в липні минулого року Департамент виніс Головчаку попередження про звільнення у зв’язку зі зміною штатного розкладу та скороченням чисельності працівників. Однак він всіляко ігнорував це попередження та не з’являвся на роботу. Наказ про його звільнення підписано 5 травня цього року у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці, кажуть представники департаменту. Вони запевняють, що звільнення Головчака відбулось з дотриманням усіх вимог чинного законодавства, і відшкодування йому моральної шкоди вважають безпідставним.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Відповідно до постанови положень пленуму Верховного Суду України про судову практику прав про відшкодування моральної шкоди зазначається, що в позовній заяві про відшкодування моральної шкоди повинно бути зазначено, в чому полягає ця шкода, якими неправомірними діями чи бездіяльністю її заподіяно позивачеві, з яких міркувань він виходив, визначаючи розмір моральної шкоди, та якими доказами це підтверджується», – сказала представник юридичного відділу департаменту екології і природних ресурсів ІФ ОДА.

Від примирення сторони відмовилися. Наступне слухання у справі відбудеться наприкінці серпня цього року.
Як відомо, директора департаменту екології ОДА Віктора Кліда, який відмовився звільнятися на вимогу губернатора, звинуватили у корупції. Тому нині його обов’язки, при відсутності профільної освіти та елементарного досвіду в цій галузі, виконує друг губернатора Гончарука – Гасимов Ріяфет Садиг огли, той самий, який так би мовити, підсидів Василя Головчака. Саме Гасимов, будучи депутатом міської ради, розпочав незаконну забудову рекреаційної зони поруч міського озера, тим самим вкравши здорове майбутнє у громади українського міста, яке доручило йому захищати свої інтереси. Адже це саме він подав до суду на міського голову і міську раду, які згідно вимог громади, відмовилися підписувати з колишнім (!) підприємцем (був підприємцем до 12.02.2015 р.) продовження угоди на оренду землі, який всупереч Закону і здоровому глузду він виграв, стосовно чого днями містом має бути подана апеляція.

Тож новопризначеному міністру екології слід було б поберегти свій авторитет і свого відомства та придивитися, що відбувається в його профільному департаменті в Івано-Франківській ОДА, і кого там призначають на таку відповідальну посаду…

Підготував Дмитро Несміш
за матеріалами прикарпатських ЗМІ

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 87 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності