Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

НИМИ «ПИШАЄТЬСЯ» ВІЙСЬКОМАТ

Івано-Франківський обласний військкомат підготував перелік сіл, в яких упродовж п’яти хвиль мобілізації не був призваний жоден військовослужбовець.

Щоправда в список не включені військовослужбовці, які пішли в армію добровольцями.

Серед лідерів зі зриву мобілізації – Рожнятівський район. У селах Брошнів, Берлоги, Вільхівка, Грабів, Дуба, Камінь, Красне, Липовиця, Луги, Небилів, Петранка, Ріпне та Ясінь за рік не знайшлося жодного мешканця, який би отримав повістку та звернувся у військкомат.

На Рогатинщині – з Вишнівської, Григорівської, Дегівської, Ліщівнянської, Колоколинської, Гідвинської, Потіцької, Світанківської, Чернівської та Юнашківської сільських рад теж призвали «нуль» військовозобов’язаних, пише ГК.
Жодного призовника не було на Надвірнянщині – села Паляниця, Цуцилів, Чорні Ослави, Добротів; Богородчанщині – Гута, Кривець, Богрівка, Луквиця; Косівщині – Акришорська, Текучанська, Прокуравська, Шепітська, Лучківська, Городянська сільські ради; Верховинському районі – Довгопільська, Перехреснинська, Магірська (ймовірно автор мав на увазі – Замагорівську) сільські ради; Снятинщині – села Красноставці, Олешків; Городенківщині – села Торговиця, Далешево, Семаківці, Кунисівці, Чортовець, Слобідка, Копачинці, Вільхівці; Тисменицькому районі – села Посіч, Рибне, Стриганці, Узин; Тлумаччині – села Бортники, Вікняни, Гарасимів, Жуків, Королівка, Палагичі, Петрилів, Прибилів, Хотомир, Яківка.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Найбільше призовників у Надвірнянському, Долинському, Коломийському, Калуському районах та Івано-Франківську. Але й тут є винятки. У Долинському районі це село Розточки, де не було жодного призовника, у Коломийському – Деліїв, а в Галицькому – Остапківці.

Кількість переглядів: 150 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності