Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Полеміка

А обіцяні нові губернатори – самозванці?

Президент Володимир Зеленський запропонував Кабміну погодити призначення Владислава Скальського головою Вінницької облдержадміністрації, Віталія Туринка – Запорізької ОДА, Віталія Коваля – Рівненської ОДА, але без обіцяної “громадської люстрації”.slide-0
Про це 21 серпня написав у Facebook віцепрем’єр Павло Розенко.
«Президент Зеленський, на жаль, не реагує на конструктивні пропозиції і продовжує свій впевнений поступ… по граблях. На розгляд уряду знов внесені чергові кандидатури на посади глав обласних державних адміністрацій», – повідомив він, наголосивши, що при поданні зазначених кандидатів були порушені проголошені раніше президентом принципи.
«Ніяких «відкритих, прозорих, чесних та публічних» конкурсів на посади глав ОДА не було проведено. Відбір» кандидатів було здійснено таємно від суспільства без залучення відомих HR-агентств. «Відбір» кандидатів відбувався в кулуарний спосіб. Прізвища кандидатів не було оприлюднено і не відбувалося жодного громадського обговорення цих кандидатур. І знов членам Уряду були роздані матеріали про кандидатів, та й взагалі перелік кандидатів лише за півгодини до засідання уряду. Структури громадянського суспільства, громадські організації, недержавні інституції та наші співгромадяни були повністю позбавлені можливостей обговорити та висловитися щодо запропонованих кандидатур. А точка зору тих, кому все ж вдалося пробити інформаційний вакуум, була повністю проігнорована», – зауважив Розенко.
Пізніше стало відомо, що Кабінет міністрів в середу погодив запропоновані президентом Зеленським кандидатури на посади голів Вінницької, Запорізької та Рівненської облдержадміністрацій.
«Погодили всіх трьох», – сказав представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус у коментарі «Інтерфакс-Україна».
До слова, 19 серпня Зеленський підписав розпорядження про звільнення 14 голів районних державних адміністрацій у Миколаївській та Черкаській областях.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності