Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Полеміка

Одностатеві шлюби в Україні поки нереальні… – нардеп

В Україні набрала необхідні 25 тис. голосів петиція про легалізацію одностатевих шлюбів, опублікована на початку червня. Тепер її має розглянути президент Володимир Зеленський та зреагувати.

Відповідно до закону “Про звернення громадян”, адресована Президенту України петиція має бути розглянута протягом не більше трьох місяців від дня її оприлюднення.

Про набрану необхідну кількість голосів свідчать дані на сайті електронних петицій.

“У цей час кожен день може бути останнім. Хай люди однієї статі отримають можливість створити сім’ю і мати підтверджувальний офіційний документ. Їм необхідні такі ж права, що і у традиційних пар“, – написала авторка петиції Анастасія Совенко.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Таким чином, Зеленський до осені має відреагувати на петицію про легалізацію одностатевих шлюбів. Президент повинен або на підставі нормативних документів відмовити в легалізації, або дати цьому процесу подальший хід.

Зазначимо, що стаття 51 Конституції визначає, що шлюб в Україні – це союз лише чоловіка та жінки. Тож для запровадження одностатевих шлюбів необхідні зміни до Конституції, але в умовах війни їх вносити не можна. Окрім того, сам процес конституційних змін довготривалий. Проте узаконити стосунки одностатевих пар можливо, передбачивши в законодавстві одностатеві партнерства, прирівнявши їх до шлюбу за правами і обов’язками.

Попри те, що петиція викликала обурення і занепокоєння серед християн, які становлять більшість населення України, їм не слід боятися, що зараз буде прийнятий відповідний закон і одностатеві шлюби буде легалізовано в Україні. І ось чому, про це пояснив на своїй сторінці юрист і народний депутат від СН Ігор Фріс:

“Добре. Скажу простіше. Конституція України Стаття 51:
Шлюб ґрунтується на вільній згоді ЖІНКИ і ЧОЛОВІКА. Кожен із подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі та сім’ї.
В мене все. Треба міняти Конституцію. І добре, що це анріал”.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нагадаємо, нещодавно на сайті Офісу президента була зареєстрована петиція з закликом легалізувати порнографічну діяльність на території України.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності