Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Офіційні результати місцевих виборів оголосять…

Згідно з календарем виборчої кампанії, офіційні результати місцевих виборів в Україні повинні оприлюднити до 6 листопада включно.

Стаття 268 Виборчого кодексу передбачає, що територіальна виборча комісія не пізніше як на 12 день з дня голосування встановлює результати з відповідних місцевих виборів сільського, селищного, міського голови, депутатів у багатомандатних виборчих округах. У разі проведення повторного голосування – не пізніше як на п’ятий день з дня повторного голосування.

Якщо виникне ситуація, що жоден кандидат на посаду мера міста з понад 75 тисячами виборців не набере понад 50% голосів, тоді повинен бути другий тур виборів. Його повинні провести протягом трьох тижнів від встановлення результату першого.

У Центральній виборчій комісії вже заявили, що підрахунок голосів на місцевих виборах буде тривалим. Оскільки багато часу може зайняти саме внесення відомостей у протоколи.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності