Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Без категорії

Олександр Криницький про угоди 17 грудня: це перемога української дипломатії

Krynytskyi1Угоди, підписані 17 грудня у Москві. Вигідні вони чи ні для України? Ми продовжуємо публікувати коментарі з даного приводу відомих на Прикарпатті людей.

Цього разу висловити свою думку про укладені домовленості ми попросили політика – заступника голови Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів Олександра Михайловича Криницького.

«Українські реалії такі – це пов’язано і з особливостями географічного розташування, і з певними моментами історичного розвитку, – що сьогодні Україна не може собі дозволити дружити з одними і сваритися з іншими. – розповів  нам Олександр Михайлович, – Нам потрібні друзі і на Заході, і на Сході. Про яку євроінтеграцію може йти мова, коли через розірвані партнерські зв’язки у нас масово закриваються підприємства, коли вся життєдіяльність нашої країни зводиться до того, щоб вчасно закумулювати кількамільярдну суму і вчасно сплатити за російський газ за кабальними газовими угодами? Чи варто нагадувати, завдяки кому ми сьогодні маємо ціну на газ 400 доларів? Це найвища ціна у Європі. І це ще за умови наданої нам за Харківськими угодами знижки.

Одностороння «дружба» та ще й на таких умовах, як нам пропонує Європа, рано чи пізно може призвести до суттєвого обмеження або навіть і втрати нашого суверенітету. Інша справа – коли наші «тили» прикриті, коли в Україні є кошти на модернізацію виробництв, що є головною запорукою конкурентоздатності наших підприємств в умовах асоціації з Європейським Союзом. На мою думку, підписані у Москві угоди – це велика перемога української дипломатії. Газ за ціною 268,5 доларів за тисячу кубометрів, 15 мільярдів доларів практично безвідсоткового кредиту, нові перспективи розвитку української літакобудівної галузі… І за це все з нас сьогодні не вимагають ділитись своїм суверенітетом, вступати до Митного чи будь-якого іншого орієнтованого на євразійське співтовариство союзу; не висувають кабальних вимог щодо підвищення комунальних тарифів, заморожування зарплат та пенсій, як це робив, наприклад, МВФ. По суті ми відновили нормальні партнерські відносини з Росією, не зачинивши для себе двері до Євросоюзу».

Кількість переглядів: 156 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності