Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Осіб “третьої статі” дозволили офіційно реєструвати німецькі лібералісти

Німецький Бундестаг уніс поправки до законодавства щодо інтерсексуалів — громадян, в яких тіло має і чоловічі, і жіночі статеві ознаки.

Представники «третьої статі» зможуть реєструватися в базі даних про народження під позначенням «різна» («divers»). Дотепер для внесення даних про статеву належність у записах актів цивільного стану існували 3 опції: «чоловіча», «жіноча» або «дані відсутні».gettyimages-530594542_wide-bd9b5d6f99a865cb9b45c74574778e8dd7a73f81-s800-c85

Якщо після народження дитина не може бути приписана ні до чоловічої, ні до жіночої статі й подальший розвиток також не дозволить однозначно визначити останню, то запис в акті реєстрації про народження може бути змінений заднім числом. Ця норма поширюється й на випадки, коли стать було обрано неправильно.

Проте, щоб змінити ще й ім’я людини, буде потрібний медичний висновок. Така вимога була зустрінута в багнети об’єднанням німецьких ЛГБТ-спільнот, а також розкритикована «зеленими» й лівими партіями.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності