Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

ОСТАННІЙ ШАНС ТЯГНИБОКА І «СВОБОДИ»

Олег Тягнибок намагається реваншувати, повернувшись до великої політики через вибори на Бродівщині.

Лідер «Свободи» Олег Тягнибок разом зі своїми родичами та оточенням, яке не пройшло до парламенту, вирішив повернутися в політику через Львівську облраду. Головну ставку вони зробили на Бродівщину, яку колись називали «лігвом «Свободи». Чи вдасться колись перспективному політику повернутися до політичного життя.

ІНФОРМАТОР вирішив дізнатись у бродівчан.

Найближче оточення Тягнибока – рідний брат Андрій та Ірина Сех будуть також висуватися на цьогорічних місцевих виборах по Львівській області. Однак, як говорять галичани, навряд чи їм удасться пройти навіть по районних радах. На думку активістів та місцевого населення, більшість галичан розчарувалися в очільниках «Свободи» за останні 1,5 роки. Впливова парламентська партія з чудових позицій патріотичної опозиції завдяки політиці проводу розгубила усі свої здобутки та колишній імідж: найбільше проводу свободівців закидають пасивність і угодовство Януковичу під час Майдану, уникання участі у протистояннях на Грушевського та Інститутській. Навіть навпаки – Тягнибок 19 січня 2014 р. намагався з Яценюком завернути народ до сцени, але коли його обматюкали і мало не набили лице, – ганебно втік.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У той же час, львів’яни недобрим словом згадують провід «Свободи» на Львівському Майдані, та придбання Олегом Тягнибоком у ті революційні місяці готелю «Жорж» у центрі Львова.

Ще більше негативу викликає наближена до нього Ірина Сех. Усі жителі Львівщини знають про її численні гешефти і оборудки з корпорацією «Shevron», масовий розпродаж землі та лісів. А у Бродівському районі їй пригадують дерибан ракетних шахт, які під її керівництвом вирізали на металобрухт.

Ця пані, які і інші свободівці, заплямували себе і співпрацею з партією регіонів. Так, помічниця Ірини Сех, її кума Віра Підгрушна свого часу зізналася, що отримувала зарплату в партії регіонів, як і більшість очільників «Свободи». Крім того, у багатьох лідерів політсили був спільний бізнес не лише з регіоналами, а й комуністами.

На думку фахівців, вірогідність того, що Тягнибок та його найближче оточення програють вибори на Львівщині – дуже вірогідна. Тим більше, що значний відсоток колишніх свободівців за останній рік перейшов до інших політичних сил – «Радикальної партії Олега Ляшка», «Самопомочі» та «Правого Сектору».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

На думку ж бродівчан, їхній район, який колись став «лігвом «Свободи», на цьогорічних виборах поховає увесь провід «Свободи», і усій їхній розлогій партійній системі настане кінець. Більше реанімувати їх як проект не вдасться.

Джерело: Інформатор

Кількість переглядів: 30 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності