Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

Пацієнти психлікарень вийдуть на вулиці ще до завершення карантину

Головний психіатр Київської області, генеральний директор Київського обласного психіатрично-наркологічного медичного об’єднання Геннадій Зільберблат повідомив про критичну ситуацію у його галузі медицини.

 

За його словами, в НСЗУ заявили, що грошей більше не буде і запропонували вигнати половину хворих та співробітників.

Зільберблат зазначив, що психічні хворі, які не підлягають виписці, є окремою категорією.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Це люди, які втратили соціальні зв’язки, у яких немає близьких або від яких відмовилися родичі. Таких не можна перевести в психоневрологічний інтернат, тому що в минулому такі люди вчинили протиправні дії. Таких хворих в різних лікарнях від 5 до 20%. Їх теж потрібно годувати, підтримувати, обслуговувати. І за новою реформою весь цей комплекс, включаючи зарплату лікарів, повинна оплачувати Національна служба здоров’я України», – розповів лікар.

На вулиці мають вийти голодні та бездомні психічнохворі?

Він зазначив, що з обіцяного фінансування було отримано лише трохи більше ніж 30%.

«Нам пообіцяли, що термін дії пакета продовжать на місяць, сказали: не хвилюйтеся, ви переходите на глобальний фонд, і ми візьмемо за основу те, що було закладено в бюджеті на 2018 рік. Це виявилася брехня на брехні

Дали тільки 32,7 % відсотка від того, що обіцяли. 

Коли я почав дзвонити в Національну службу здоров’я, мені заявили: а ви звільняйте половину співробітників і половину хворих виганяйте. Грошей більше не буде», – уточнив Зільберблат.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності