Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

Переодягнуті під фермерів польські тітушки за гроші рф підривають українську економіку

У той час, коли польські кримезні тітушки, під виглядом фермерів і далекобійників висипають на кордоні українське зерно на замовлення росії, за даними Євростату у 2023 році закупівлі російського зерна країнами ЄС зросли на 22% на місяць та в 10 разів на рік. Про це йдеться у спецпроєкті «Країни Євросоюзу в 10 разів збільшили закупівлю російського зерна.

«Економічна доцільність» вища за інстинкт самовиживання?» на Latifundist.com.

З початку поточного маркетингового року по 1 грудня країна-агресорка відвантажила до країн ЄС 2,23 млн т зернових та зернобобових культур.

Найбільші імпортери:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
  • Іспанія — 40%. Відвантаження в цю країну зросли у 8,8 раза (850 тис. т проти 96 тис.т за аналогічний період минулого сезону);
  • Італія — 35%. Закупівлі зросли в 7,7 раза (812 тис. т проти 105 тис. т);
  • Бельгія — 17%. Зростання у 3,7 раза (198 тис. т проти 52 тис. т);
  • Греція — збільшила закупівлі в 1,9 раза (160 тис. т проти 85 тис. т).

Латвія також входить в число лідерів із закупівлі російського зерна, хоча відвантаження до цієї країни впали до 105 тис. т із 410 тис. т роком раніше.

За даними російських аналітиків, Іспанія найбільше закупила гороху — 571 тис. т. Італія стала найбільшим в ЄС покупцем російської твердої пшениці — 583 тис. тонн. У постачаннях до Бельгії основне місце посіло насіння льону. Греція збільшила закупівлю пшениці до 108 тис. тонн, кукурудзи — до 26,2 тис. т.

«Жодні санкції та митні блоки не тримають: із росії імпорт твердих сортів пшениці для макаронних виробів за перші 9 місяців 2023 року збільшився на 300 тис. т. Вона стала другою країною походження італійських поставок», — пише італійське видання Salvagente.

Підвищення попиту на пшеницю твердих сортів там пояснюють зниженням на 7,7% урожайності місцевої твердої пшениці через негоду в основних регіонах виробництва — Апулії, Сицилії та Емілія-Роман’ї.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності