Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

ПІД ЧАС ВІЙНИ голова УкрЗалізниці вимагає 9 млн собі зарплати і ще по 6 своїм заступникам

Голова Укрзалізниці пропонує призначити йому 9 млн грн зарплатні
Євген Лященко, який очолив державну Укрзалізницю лише в березні цього року, спрямував на погодження в Міністерство інфраструктури фінансовий план компанії на 2024 рік. «» отримав документ від своїх джерел.
Фінплан держмонополії, яка скоротила обсяг перевезень вдвічі в порівнянні з довоєнним часом, і ледь вийшла на беззбитковий рівень за рахунок підвищення тарифів в 2022 році, передбачає виплату самому Лященко 9 000 000 грн заробітної плати.
При цьому видатки 7 членам правління складуть ще 39 мільйонів гривень. Кожен з замів Лященко отримає в середньому по 5,6 млн грн зарплатні.
Менеджмент планує збільшення собівартості в 2024 році на +17%, а покривати цей ріст планується за рахунок підвищення тарифів на залізничні перевезення.
Повідомляється на сторінці ЗАЛІЗНИЦЯ так як вона є із посиланням на Байрактар News
До УЗ Лященко працював в медіа, що свідчить, що він може бути протеже головного по медіа в ОП – Михайла Подоляка?
Зараз Лященко для додачі собі мужнього вигляду запустив собі бороду, як і більшість в ОП…

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності