Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

Пісний «шиє» Садовому

Новопризначений керівник департаменту по боротьбі з економічною злочинністю МВС України Василь Пісний дав перше ексклюзивне інтерв’ю «Вголосу».

На Львів чекають гучні кримінальні справи про «розпиляння коштів» під час ремонту міських доріг та будівництва «Арени Львів». Під прицілом силовиків – Олександр Янукович та Сергій Курченко.

Керівник департаменту по боротьбі з економічною злочинністю МВС України Василь Пісний, який раніше обіймав посаду першого заступника голови Львівської облради, дав «Вголосу» перше інтерв’ю на новій посаді. Він розповів, що невдовзі оприлюднить сенсаційні факти масового розкрадання бюджету Львова під час Євро-2012 та проведення ремонту міських доріг. «Буде чимало гучних справ, які стосуються Львова та області. Зокрема, і під час будівництва «Арени «Львів», ремонту міських доріг. Винуватців буде притягнуто до кримінальної відповідальності», – зазначив він.

Василь Пісний також зазначив, що масштаби корупції у попередньому уряді вражають уяву. «По-перше, це дії сина Віктора Януковича – Олександра. Йдеться про мільярди гривень, які крали щотижня представники так званої «сім’ї», – розповів він. – Сьогодні наш департамент, спільно із головним слідчим управлінням Генпрокуратури України, розслідує, зокрема, «справу Курченка».
Усі 11 кримінальних проваджень, які було порушено проти нього по всій Україні, ми об’єднали в одну справу. Зараз ми розслідуємо факти колосального розкрадання коштів у Міністерстві охорони здоров’я. Для прикладу, під час закуплення 1100 карет «швидкої» було розкрадено 600 мільйонів гривень! Це – колосальний рівень корупції!».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Як повідомив Василь Пісний, ДСБЕЗ, спільно із слідчим управлінням Генпрокуратури, досліджує діяльність Міністерства транспорту України, «Укрзалізниці». «Там теж відбувалися колосальні розкрадання бюджетних коштів. І не тільки під час закупівлі «славнозвісних» «Х’юндаїв», а й при перевезенні вугілля. Словом, у яку галузь чи міністерство сьогодні не глянь – усюди відбувалися неймовірні зловживання. Вкрадені гроші перераховували на «офшори» за допомогою банків, які створювали самі ж злочинці», – зазначив він.

Джерело: Вголос

Кількість переглядів: 90 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності