Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

Подальша мобілізація відкладається

Президент Петро Порошенко заявив про ухвалення рішення відкласти проведення подальшої мобілізації – ​«не проводити і не оголошувати».

Про це Порошенко заявив у своєму вступному слові перед зустріччю з представниками фракцій коаліції ввечері 14 вересня.
«Мною прийнято рішення в умовах фактичної релізації режиму припинення вогню відкласти мобілізацію, не проводити і не оголошувати. Сьогодні для цього з’явилися перші крихкі можливості. І використати зміни до бюджету у тому числі для збільшення контрактної складової нашої армії», – ​зазначив Порошенко.

Раніше президент Петро Порошенко повідомляв, що необхідності у проведенні наступної, сьомої, хвилі мобілізації на даний момент немає. Він підкреслив, що як тільки з’явиться така необхідність, Рада національної безпеки і оборони розгляне відповідне подання начальника Генштабу і міністра оборони України.

Кількість переглядів: 90 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності