Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

Польща вирішила таки доконати Німеччину за репарації

Заступник глави МЗС Польщі Аркадіуш Мулярчик вважає, що у питанні воєнних репарацій від Німеччини важливо поінформувати міжнародну спільноту і це потребує часу.

Про це Аркадіуш Мулярчик сказав в ефірі RMF FM.

«Нам потрібно вибудовувати наратив у світі. Донести до наших партнерів, що німці з нами не розрахувалися після Другої світової війни», – заявив заступник глави МЗС Польщі Аркадіуш Мулярчик.

«Ми не отримали ні репарацій, ні компенсацій за наших громадян. Дуже важливо інформувати про це міжнародну громадськість. Я вважаю, що отримання репарацій від Німеччини – це питання кількох років», – додав Мулярчик.

.За словами Мулярчика, доповідь щодо репарацій поширюють у всьому світі.

Раніше Німецьке зовнішньополітичне відомство офіційно відхилило вимогу Польщі про виплату репарацій за збитки, завдані під час Другої світової війни.

Але заступник міністра закордонних справ Польщі Марцин Пшидач заявив, що історія з воєнними репараціями Німеччини ще не є повністю закритою попри офіційну відмову Берліна.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

3 грудня Польща подала заяву до ООН із проханням втрутитися в питання стягнення з Німеччини репарацій за шкоду, завдану протягом Другої світової війни.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності