Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Соціальні новини

Поляки захотіли виробляти трамваї в Україні

Польська машинобудівна група Pesa (Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz) висловила бажання створити виробництво трамваїв в Україні.

Про це повідомила прес-служба КМДА, голова якої Віталій Кличко зустрівся з керівництвом Pesa в польському місті Катовіце.

Під час переговорів обговорювалося питання співпраці та поставок трамваїв. “Поляки також зацікавлені в будівництві спільних сервісних центрів для обслуговування та експлуатації рухомого складу, а в перспективі – і створення його виробництва в Україні”, – стверджує КМДА.

За словами Кличка, в столиці на сьогодні експлуатуються близько 300 трамваїв, переважно застарілих. “Це застарілий рухомий склад і його потрібно оновлювати. Київ зацікавлений у фінансуванні таких проектів, у входженні на наш ринок нових європейських компаній, у створенні нових виробництв”, – підкреслив мер Києва.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нагадаємо, що на сьогодні в Києві експлуатуються в основному старі чеські трамваї “Татра”.

В останні роки почали виробництво або заявляли про бажання виробляти свої трамваї заявляли Крюківський вагонзавод, ЛАЗ, “Київпастранс”, львівський “Електрон”, “Богдан”.

Кількість переглядів: 87 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності