Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Новини з дурдому

Посилання на порносайт у підручнику з державної мови, хоч і для 10 кл., – Україна…

У підручнику з української мови за 10 клас для загальноосвітніх шкіл знайшли посилання на порносайт – замість веб-сторінки міста Новомиргород учні потрапляють на сайт з забороненим вмістом.

Посилання розмістили під одним з завдань для учнів.

Шкільну книжку видали у 2018 році у 2000 екземплярів. Автором підручника позначено Олександра Авраменка – науковця та відомого популяризатора української мови. Він написав чимало мовних посібників, а випускники готуються до ЗНО найчастіше за його підручниками.

У розділі підручника “Суперечка як вид комунікації” розміщений текст, присвячений темі необхідності шкільної форми в навчальних закладах. У цьому тексті міститься посилання, переходячи через яку за допомогою браузера діти могли потрапити на сайт з порно.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Олександр Авраменко випадком засмучений. Його помічниця Оксана Авраменко розповіла в коментарі ТСН, що вони вже були раніше поінформовані помилкою у лінку.

«Це взагалі було посилання на адміністрацію міста Новомиргород Кіровоградської області, але як нам сказали, це робота хакерів. Ми вже отримували дзвінки стосовно цього посилання і відреагували на це. Ми поскаржилися до кіберполіції», – сказала вона.

Наразі посилання на сайті Новомиргорода інший (rada-novomirgorod.gov.ua).  Водночас, за даними інтернет-архіву, ще на момент лютого 2019 року такий сайт і справді існував. Імовірно, домен перекупили.

Кількість переглядів: 25,699 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності