Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

ПОВІСТКИ через Viber уже ІЗ ЛЮТОГО

В Україні незабаром почнуть видавати повістки через популярний месенджер Viber. Названо дату запуску нового сервісу.

Вже в лютому в Україні розпочне роботу сервіс автоматичного розсилання повідомлень учасникам судового процесу.

Громадяни почнуть одержувати повідомлення від органів правосуддя. Порядок відправлення повідомлень, викликів до суду та повісток через Viber ухвалила Державна судова адміністрація України 23 січня.

Голова ДСА Сергій Чернуцький повідомив, що українці почнуть отримувати перші повістки до суду до месенджерів вже за кілька тижнів.

Але такий спосіб оповіщення зможуть використовуватись лише в тому випадку, якщо номер українця прив’язаний до певного облікового запису в месенджері. Іншим особам суд надсилатиме повідомлення від суду через SMS, як і раніше.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Наразі розробники сервісу автоматичного розсилання повісток закінчують роботу. Виконання завдання покладено на державне підприємство “Інформаційні судові системи”.

У ДСА України назвали орієнтовну дату запуску нової системи розсилки повідомлень. Так, перші повістки у Viber надсилатимуть українцям з 10 лютого.

Очікується, що завдяки новому сервісу суди зможуть заощадити значну частину бюджету.

Відправлення повідомлень через месенджер обійдеться майже втричі дешевше відправки SMS.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Розсилка повісток через Viber скоротить витрати органів судочинства в Україні на понад 6 мільйонів гривень на рік.

Чернуцький наголосив, що відправлення повісток через месенджери відповідає нормам процесуального законодавства. Це цілком законний спосіб оповіщення учасників судового процесу.

Тому такі повістки не можна ігнорувати. Повідомлення будуть суворо відстежуватись, а інформація про їх відправлення та доставку зберігатиметься в автоматизованій системі судового документообігу.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності