Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Президент України проігнорував зустріч з ПАРЄ, надавши перевагу іншій, більш важливішій

Підсумовуючи тиждень, що минає, слід зазначити, що у делегації Парламентської асамблеї Ради Європи, яка 3 липня достроково припинила свою роботу в Україні, була запланована зустріч з президентом Володимиром Зеленським, однак вона не відбулася.YmuyHwqLVx0QpEsjfHWY5RhTmrgUoVwbOWRrZa8X

Зустріч не відбулася через те, що під час роботи місії, 2-3 липня, коли делегація перебувала в Києві, Зеленський перебував із візитом у Канаді.

«Було заплановано, що місія повинна була зустрітися з президентом, але цієї зустрічі не відбулося», – заявив член делегації Марко Ніколіні.

Нагадаємо, Україна відкликала запрошення для спостерігачів Парламентської асамблеї Ради Європи на вибори народних депутатів. Рішення мотивували тим, що серед міжнародних спостерігачів не може бути представників країни-агресора – Росії.

25 червня ПАРЄ підтримала резолюцію про скасування санкції проти Російської Федерації та повернення російської делегації до участі в засіданнях сесії. Українська сторона запропонувала відправити на доопрацювання документ, який передбачає зняття санкцій з РФ, але резолюцію з порушенням регламенту Асамблеї поставили на голосування.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У відповідь на повернення росіян, делегація України тимчасово призупинила роботу в літній сесії ПАРЄ.

1 липня на засіданні Комітет Верховної Ради України у закордонних справах підтримав рішення про призупинення участі української делегації в ПАРЄ до виконання російською стороною ряду умов щодо заручників і припинення переслідування кримських татар.Україна і Грузія подали скарги на відновлення повноважень російської делегації. Однак 26 червня Асамблея підтримала резолюцію, яка передбачає повне відновлення повноважень делегації Росії.

Кількість переглядів: 696 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності