Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Президент відповів щодо петиції Шабуніна про звільнення Татарова

Президент України Володимир Зеленський відповів на електронну петицію з вимогою звільнити заступника голови офісу Президента Олега Татарова, розміщену на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України 26.03.2021 року  громадянином В.В.Шабуніним.

«Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» мною розглянуто електронну петицію № 22/114822-еп, яка набрала понад 25 000 підписів громадян. Статтею 19 Конституції України встановлено, що правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України», – сказано у дописі президента.

Зеленський також  зазначив, чим керується при прийнятті рішень його офіс.

«Офіс Президента України у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, міжнародними договорами України, укладеними в установленому порядку», – йдеться у тексті.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ФОТО з відкритих джерел

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності