Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Блоги

Про чергову спробу маніпулювати переговорним процесом навколо Донбасу.

Погрози збройних формування РФ відкривати превентивний вогонь по ЗСУ є нічим іншим, як військово-політичним тиском Росії на Україну. Стан боєздатності Збройних сил України не той, що був у 2014 році.

Нагадаю, напередодні останнього засідання тристоронньої контактної групи з’являється повідомлення представників так званої «ДНР» про те, що Пушилін віддав наказ відкривати на випередження вогонь по позиціях Збройних сил України. Тобто наносити превентивні удари по місцях розташування живої сили й техніки вояків збройних сил України.

Звертаю увагу, що цей наказ дивним чином збігається з датою наступного засідання тристоронньої контактної групи, яка мала обговорювати питання урегулювання збройного конфлікту на сході України.

Я розцінюю таку тактику проросійських терористів, як відвертий тиск на українську сторону.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Невипадково вибраний сам момент: напередодні засідання ТКГ. Відразу в українських ЗМІ з’являється маса коментарів «корисних ідіотів», які починають роздмухувати ситуацію щодо ескалації військової напруги і можливого безпосереднього військового втручання Російської Федерації у внутрішні питання України. Мовиться про безпосереднє вторгнення регулярних частин ЗС Російської Федерації в Україну.

Я хотів би зробити наголос. Подібні заяви представників так званої «ДНР» треба розглядати виключно як елемент військово-політичного тиску саме в моменті проведення зустрічі в тристоронній контактній групі. Це стала практика. Ми маємо звикнути до подібних сентенцій з боку представників так званих квазіутворень. Підстав для паніки немає.

Я хотів би заспокоїти панікерів. Стан боєздатності Збройних сил України не той, що був у 2014 році.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 3,176 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності