Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

Прокуратура стала на бік громади

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області задоволено позовну заяву Івано-Франківської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері про стягнення з ПАТ «Авангард» більше 209 тис. грн. шкоди, заподіяної самовільним водокористуванням.

Нагадаємо, перевіркою було встановлено, що підприємство користувалось водою без дозволу на спеціальне водокористування, який регулює кількість забору води та визначає ліміт скидань забруднень у воду.
У результаті незаконної діяльності, за оцінкою Державної екологічної інспекції, державі завдано вищевказану суму збитків.
З метою усунення виявлених порушень та сплати коштів, прокуратурою було внесено подання. Однак, посадові особи вказаного підприємства   документ прокурорського реагування залишили поза увагою.
Для поновлення законності  прокуратура  звернулась до Господарського суду Івано-Франківської області  з позовом, який задоволено у повному обсязі.
Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

Кількість переглядів: 117 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності