Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Прожерливі миші в краватках, – продовження історії. Чернігівщина

Громадські організації «Антикорупційний Штаб» та «Разом проти корупції» презентували нове дослідження, яке покликане висвітлити найбільші корупційні схеми України.

Окремий акцент автори аналізу зробили на регіональних відмінностях корупційних схем, які суттєво різняться в залежності від тієї чи іншої області. Для прикладу – взяли північні райони.

Зокрема, активісти стверджують, що найбільше зловживань в Житомирській, Київській, Чернігівській та Сумській областях спостерігається у таких сферах: закупівлі, дитсадки, комунальні підприємства, громадський контроль та транспортна галузь.

– Як показало наше дослідження, дуже багато сфер діяльності в нашій країні потерпають від корупційних схем і ситуація є різною в залежності від регіону. На Волині це може бути незаконний видобуток бурштину, а в Чернігівській області – це зловживання на комунальних підприємствах та закупівлях, – зазначила керівниця проєкту, представниця ГО «Антикорупційний Штаб», Ольга Іванова.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Одним з найбільш яскравих прикладів корупції в Чернігівській області є справа про «зникнення» 600 тонн зерна зі складів Державної продовольчо-зернової компанії (ДПЗКУ) України в Бобровиці.

За даними Національного антикорупційного бюро України, нестачу виявили після інвентаризації залишків. За фактом недостачі зерна врожаю 2019 року НАБУ у серпні 2020 року провело обшук на філії «Хлібна база №83». Закупівлю зерна ДПЗКУ наразі зупинено.

На ФОТО той самий радник міністра МВС, який раніше повідомив, що після перевірки Держрезерву, коли виявилось, що майже 2700 вагонів зерна, яке повинно знаходитися на зберіганні, з’їли миші, а сума збитків склала 800 000 000 гривень…

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності