В Івано-Франківській області чоловіки скаржаться на домашнє насильство. Від початку 2021 року налічується 76 звернень від чоловіків !?
За сім місяців поліція відреагувала на 1139 повідомлень, пов’язаних із домашнім насильством. 455 фактів отримали підтвердження.
ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:
- Коли чоловіки потерпають від домашнього насилля, гендерна політика мовчить (відео)
- НА ПРИКАРПАТТІ ІНІЦІЮЮТЬ СТВОРЕННЯ ЦЕНТРУ ЗАПОБІГАННЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ. ВЛАДА НЕ ПІДТРИМУЄ
- Мобільну групу по протидії домашньому насильству створили у Мукачеві
- Відкрився найбільший в Україні притулок для постраждалих від домашнього насильства
- Дитячі будинки більше не прийматимуть дітей, – Мінсоцполітики
Відносно 315 правопорушників працівники мобільних груп склали адміністративні матеріали за статтею 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення, повідомляє Поліція Івано-Франківської області.
За цей період від домашнього насильства в Івано-Франківську постраждали 399 – жінок, 76-чоловіків та 22 – дітей.
З метою негайного припинення фактів насильства та недопущення його в майбутньому працівники поліції винесли понад 350 термінових заборонних приписів стосовно кривдників та розпочали 9 кримінальних проваджень.
“Поліція Івано-Франківщини нагадує громадянам, що мовчати про домашнє насильство не потрібно. Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або вам відома інформація про особу, відносно якої вчиняється насильство, не зволікайте, а інформуйте поліцію за номером 102“, – йдеться у повідомленні.
Як розповідає голова “Культурно-освітнього товариства інвалідів «Українська молодіжна група», що ось уже кілька років як відкрило і власними силами утримує притулок для людей, які зазнали домашнього насильства, Андрій Марков, до їхнього притулку в Івано-Франківську, дійсно, не рідко звертаються й чоловіки, які як і жінки часто стають жертвами домашнього насильства, переважно це літні люди з неблагополучних сімей, де їхні уже дорослі діти-алкоголіки та наркомани б’ють та принижують їх, не рідко змушуючи до злидарства чи на віть трудового рабства…