Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Прикарпатців лякають штрафами і пенею за борги по доставці газу

Прикарпатцям, які не розрахувалися за доставку природного газу після місяця від зняття карантинну, нараховуватимуть штраф і пеню.

Про це повідомив комерційний директор “Івано-Франківськгазу” Віктор Кедик.

На сьогоднішній день виникла значна заборгованість за доставку природного газу. Вона складає 73 млн грн. Якщо оцінити в масштабах кількості боржників, то з 400 тисяч споживачів в нас є 350 тисяч, які не оплатили за цю послугу. Це становить 75%. За газ розрахунки в області кращі – на рівні 90%, – розповів Віктор Кедик.

Зараз і впродовж місяця після зняття карантинних обмежень в АТ “Івано-Франківськгаз” не застосовуватимуть жодних санкцій, але коли обмеження знімуть, то товариство припинить боржникам надавати послуги, передасть справи до суду, також буде нарахування пені і штрафів.

Хочу звернути увагу, відповідно до законодавства, боржникам може бути нарахована штрафна санкція за місяць, яка подвоїть місячну плату. За місяць заборгованості доведеться платити вдівічі більше”, – каже комерційний директор “Івано-Франківськгазу” Віктор Кедик.

В першу чергу, працюватимуть з тими боржниками, які не провели жодної оплати від початку року. Це 30% від усіх – 100 тисяч споживачів. У тих, які потрохи розраховувалися, буде буферний період, під час якого прикарпатці зможуть оплатити послуги.

Через несплату повністю зупинилося виконання інвестиційної програми. Це впливає на безпеку газопостачання, сервіс і якість обслуговування споживачів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Ми повинні замінити 65 газорегуляторних пунктів, 36 км мереж, адже вони своє відпрацювали і в будь-який момент можуть призвести до зупинки в якомусь місті подачі газу, – розказує Віктор Кедик.

Також комерційний директор “Івано-Франківськгазу” повідомив, що з обласного департаменту соціального захисту надсилають запити щодо споживачів, які мають борги. І ті споживачі, які отримували субсидію, але зараз у них виникла заборгованість, на наступний період її не отримають.

13-го травня директор департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Володимир Корженьовський повідомив, якщо люди не платили понад три місяці за комунальні послуги, і їхня заборгованість становить більш як 540 гривень, вони субсидії не отримають

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності