Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

Путін — останній імператор Росії

Володимир Путін— це останній імператор Росії, після нього вона розлетиться на кавалки і Москва перестане існувати.

Таку думку на прес-конференції 8 травня 2014 р. у прес-центрі телерадіокомпанії «Львів» висловив о. Рафаїл Турконяк, архімандрит УГКЦ, доктор богослов’я і літургіки, лауреат Шевченківської премії за переклад Острозької Біблії українською мовою, видатний дослідник і перекладач Святого Письма. Загалом прес-конференція була присвячена презентації його наукового доробку, а не політичній ситуації. Однак без таких тем не могло обійтися.

Відповідаючи на запитання, що чекає Україну найближчим часом і чим для неї закінчиться теперішня ситуація, о. доктор зазначив: «Я не пророк у тому значенні, що можу вам сказати: буде такого-то дня, о такій-то годині. Того я не маю і навіть на таке не претендую. Бували випадки в минулому, коли я певні речі сказав, і вони таки збулись. Я вважаю, що Господь Бог до всіх нас говорить. Проблема в тому, що ми не наставлені на ті хвилі… Відтак, мусимо наставити свої духовні вуха на Божу хвилю, бо Бог говорить весь час. У Святому Письмі ясно сказано, що всі християни – пророки. Пророк – це не той, хто передбачає майбутнє, а той, хто говорить в Боже ім’я, і ті речі, які він каже, збуваються».

Отець Рафаїл підкреслив: «Що я можу вам сказати про майбутнє? Не можу стверджувати, коли, але можу з упевненістю сказати, що Путін – це останній імператор Росії. Після нього вона розлетиться на кавалки, і Москва перестане існувати. Станеться це дуже скоро, але що означає в Бога скоро? Святий Петро казав, що для Бога один день це як для нас тисяча років, а так, як тисяча років, – для Нього один день. Так що це в часах Божих».
Також, зі слів доктора богослов’я, «цю війну ми виграємо».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Путін фактично прирівняв себе до Гітлера. Подивімось на його дії – він діє так само, як Гітлер… Світ і Господь Бог дав Гітлеру, вибачте, по писку, так само і Путіну дадуть…» – переконаний о. Рафаїл Турконяк.

За матеріалами: ZIK, ТРК Лвів

Кількість переглядів: 69 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності