Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

РДА на сонячних батереях

Нещодавно на фасаді будинку Тлумацької РДА встановили демонстраційну установку «Мережева сонячна електростанція» як приклад альтернативної енергетики (перетворення енергії сонячного випромінювання в електричну енергію).

Це виконання однієї з умов реалізації на Тлумаччині проекту «Впровадження рішень з використанням поновлювальних джерел енергії і покращення енергоефективності в Тлумацькому районі».

Установка повністю відтворює мережеву сонячну електростанцію. Вироблена сонячними батареями електроенергія через мережевий інвертор скидається в електромережу через автоматичні вимикачі, зменшуючи споживання мережевої електроенергії. Кількість вироб­леної електроенергії виводиться на дисплей мережевого інвертора. Сумарна обрана потужність для сонячних батарей складає 1000 Вт.

Сонячні батареї, для більшої ефективності, розмістили на південній стороні будівлі, під оптимальним кутом і на оптимальній висоті, що є доступною для огляду і обслуговування. Монтаж установки проведено Дирекцією «Теплопостачання», керівник якої Олексій Олійник є експертом створеного у районі Енергетичного Консультаційного Центру.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 57 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності