Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

РЕФОРМА МЕДИЦИНИ АБО «ПОКРАЩЕННЯ» В ДІЇ У ЛЬВОВІ

У зв’язку з відсутністю ремонту Львівського перинатального центру 500 працівників закладу майже 2 роки перебувають без роботи.

Про це повідомляє ГО «Відродження Львівського перинатального центру».

Львівський перинатальний центр регіонального значення повністю був закритий на реконструкцію у жовтні 2013 року, однак роботи не були проведені в зв’язку з відсутністю коштів.

Як зазначають у ГО, 500 медиків, а також їхні родини до сьогодні залишаються без засобів існування. А пологові відділення інших медичних установ працюють з перенавантаженням.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«У березні Львівська область отримала субвенцію з державного бюджету у розмірі 45 млн.грн., призначену на реконструкцію перинатального центру. Ще в квітні депутати обласної ради обіцяли отримати кінцеву експертизу щодо стану Львівського обласного перинатального центру і оголосити тендер з визначення нового підрядника, бо з попереднім угоду буде розірвана, а у травні цього року відновити будівельні роботи. Жодна з обіцянок не виконана», – зазначають у ГО «Відродження Львівського перинатального центру».

На реалізацію проекту держава мала виділити майже 100 млн. грн (75% потрібної суми), решта (25%) – обласна рада і спонсори.

Проте майже рік центр не отримував державні гроші, відтак роботу з реконструкції швидкими темпами почали в жовтні 2013. Медичний заклад повністю закрили, на час ремонту працівники залишились без роботи, їх перевели на 2/3 зарплати через простій.

«Відкриття оновленого центру планували за рік. Втім, реконструкцію припинили з початку 2014 року, пояснили відсутністю коштів, які мали б виділятися. Обладнання, яке закупили, теж не можуть доставити у Львів через відсутність фінансів», – наголошують у ГО.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

2 червня працівники роддому на Батальні пікетували Львівську облдержадміністрацію. Медики хотіли дізнатися у посадовців подальшу долю перинатального центру та з’ясувати, куди підуть гроші, виділені на реконструкцію закладу.
Нагадаємо, у березні під час сесії обласної ради голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що продовження будівельних робіт у Львівському перинатальному центрі стартуватиме у травні і для цього буде обрано нового підрядника.
Звісно, чого ще можна чекати від того уряду, який власних громадян, які ціною власних життів привели його до влади, змушує сьогодні тікати закордон в пошуках кращої долі. А натомість запрошує на ключові посади в державі іноземних «варягів», які, як виявляється, і в себе дома нічого путнього не зробили (про досягнення Квіташвілі у Грузії, де насправді медреформу провів міністр Сергієнко, читайте на стор. 6 в інтерв’ю з діючим Міністром юстиції Грузії)?

За матеріалами Національної революції

Кількість переглядів: 93 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності