Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

Росія виганяє українських заробітчан… через 7 років війни

Сім років російсько-українській війні, а українські заробітчани й досі працюють на економіку ворога (ще й без жодної диверсії чи теракту з їхнього боку), і тільки тепер перший заступник міністра внутрішніх справ РФ Олександр Горовий заявив, що Україна і країни СНД повинні протягом двох місяців забрати своїх громадян, які незаконно перебувають в Росії, інакше до них буде вжито заходів аж до закриття кордонів.

Про це повідомляє російське агентство Інтерфакс.

За словами Горового, в РФ незаконно перебувають мільйон громадян інших держав. Мінімум 150 тисяч із них – українці.

Окрім українців, багато нелегалів з Узбекистану – 332 тисячі, Таджикистану – 247 тисяч, Азербайджану – 120 тисяч, Киргизстану – 115 тисяч, Вірменії – 61 тисяча, Молдови – 56 тисяч і Казахстан – 49 тисяч.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Нагадаємо, уряд РФ 2015 року розширив список видів економічної діяльності, яких торкнулися обмеження за кількістю задіяних у них іноземців.

Окрім того, Федеральна міграційна служба РФ з 2015 року посилила правила перебування для українських мігрантів.

Також нагадаємо, що 2020 року Росія входила до ТОП-5 країн, звідки в Україну надходили кошти заробітчан (близько 7% всіх грошей). Водночас Росія була на першому місці за обсягами виведених з України трудовими мігрантами коштів (30%).

Звісно, заява МВС РФ виглядає на чергову фікцію з метою психологічного тиску, не більше, адже інакше що робитиме Росія зі своїм власним спитим населенням без рук гастарбайтерів?

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності