Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

Розвідка Байдена боїться визнати штучне походження COVID

Президент США Джо Байден отримав звіт розвідувальних служб країни про можливе походження коронавірусу. Документ не містить переконливих доказів тієї чи іншої теорії.

Одне з джерел газети The Washington Post зазначило, що розвідслужби підходять для того, щоб збирати дані про багатьох іноземних суб’єктів, але не обов’язково мають ресурси, щоб впоратися з поставленим завданням наукового спрямування.

Джерела видання повідомляють, що звіт розвідки США про витоки коронавірусу виявився недоказовим. Обидва джерела відзначили, що в найближчі дні служби розсекретять фрагменти звіту для подальшої публікації.

Раніше повідомлялося, що два розвідувальних відомства США схиляються до двох теорій походження коронавірусу:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
  • вірус виник в лабораторії Уханьского інституту вірусології;
  • вірус природним чином перейшов до людей від тварин.
  • Нагадаємо, Білий дім анонсував доповідь про походження коронавірусу.

У середині січня група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я у складі 10 осіб прибула до китайського міста Ухань для вивчення походження коронавірусу. Команда міжнародних експертів ВООЗ відвідала шпиталь в Ухані, в якому лікували перших пацієнтів з коронавірусом, Уханьський інститут вірусології, а також продовольчий ринок, звідки почалась пандемія.

Один із членів місії ВООЗ припустив, що коронавірус з’явився на півдні Китаю або в Південно-Східній Азії у кажанів, потім передався від них тваринам на звірофермі, від них заразилися її працівники. Експерти ВООЗ підтримують версію про тваринне походження коронавірусу та вважають, що інфекція могла перейти від кажанів до людей через іншу тварину.

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я допускають, що ринок у місті Ухань (Китай) не був джерелом спалаху коронавірусу, оскільки інфекцію туди могли занести. Експерти ВООЗ також не виключають, що коронавірус міг виникнути і в інших країнах.

Команда ВООЗ, яка досліджувала походження коронавірусу у китайському місті Ухань, також з’ясувала, що масштаби епідемії були більшими, ніж вважалось, а вірус проник в людську популяцію задовго до спалаху. Фахівці ВООЗ планують детальніше дослідити перший зафіксований випадок коронавірусу у китайському місті Ухань та проситимуть у влади Китаю контакти пацієнта.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності