Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

САМООБОРОНА ВИКОНАЛА СВОЮ МІСІЮ?

Діяльність загонів Cамообо­рони буде припинено – наступного тижня їх оголосять незаконними, після чого учасників будуть притягати до відповідальності. Про це заявив перший віце-прем’єр України Віталій Ярема в інтерв’ю УП.

«Ті люди, які брали участь у поваленні режиму Януковича, вимагають швидких змін у нашій країні та в новому уряді. Цього вимагає суспільство. Люди, які привели нову владу і посадили в такі красиві кабінети, вони вимагають не зміни осіб, а зміни ситуації в Україні. Їх можна зрозуміти. Але це переростає в реальну загрозу громадському порядку. Дехто, хто входить до цих угруповань, не має стосунку до Майдану і не брав участі у подіях 20 лютого», – розповів Ярема.

За його словами, сьогодні йдуть консультації з радою Майдану, керівниками підрозділів Самооборони. Частину з них залучають до Національної гвардії.

«А потім настане «час Ч», коли з Майдану і по телебаченню буде оголошено, що з такого-то моменту ці формування є незаконними, а їхні учасники будуть затримані і притягнуті до відповідальності. Для цього людей треба попередити і дати їм можливість добровільно здати зброю. Вони повинні розуміти, що відтепер будуть притягатися до відповідальності», – заявив перший віце-прем’єр.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

На запитання, коли настане цей «час Ч», він сказав, що, ймовірно, наступного понеділка-вівторка. Тривають, у тому числі, інтенсивні переговори з «Правим сектором» щодо здачі зброї.

Кількість переглядів: 72 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності