Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

СЕКТА ДОГНАЛА – ЗАГРОЗА НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Наприкінці минулого тижня у Львові відбулось засідання круглого столу щодо відомої скандальної секти Догнала.
Як зазначили спікери, сьогодні, у час зовнішньої агресії, викликає тривогу намагання певних сил підірвати стабільність в середині України. Одним із яскравих проявів цього є деструктивна діяльність ворога у релігійному середовищі. Тому патріотичними та християнськими громадськими організаціями Львівщини було ініційовано проведення відкритого круглого столу на тему «Секта Догнала: загроза українській державності»

Громадські організації Львівщини провели обговорення стосовно Української Правовірної Греко-католицької церкви і, оцінивши секту Догнала, як вкрай небезпечну організацію, оскільки її характер має на меті розгорнути ворожнечу міжконфесійних відносин в Україні. Отож було прийнято рішення аби звернутися до ГУ МВС Львівської області, ЛМР, ЛОДА і Міністерства інформаційної політики України для остаточного припинення діяльності секти Догнала.

Зазначимо, що згідно з рішенням Львівської обласної ради, котре було прийняте 18 березня 2014 року. було заборонено діяльність релігійного угрупування очолюваного Догналом, але нічого не змінилось і секта й надалі продовжує свою діяльність.

Як зазначив журналістам один з учасників круглого столу – голова БФ ім. П. Болбочана та керівник Львівської МО УНА-УНСО Ярослав Свелеба: «Я не можу второпати, яким чином сьогодні в Україні може проводити свою антидержавницьку направлену на розєднання українських церков діяльність громадянин Чеської Республіки і ФСБшний провокатор Ілля Антонін Дог­нал? То він у розшуку, то його депортують… Та він й надалі тут каламутить християнські душі своєю промосковською єрессю. Я розумію, що протекцію Догналу і його секті в Україні склала екс-нардеп і кума Порошенка Оксана Білозір, але всьому має бути розумна межа. Нам мало пастора в РНБО, то ми ще й із закордону усяких тягнемо? Чим займається Аваков – зрозуміло, але куди дивиться Наливайченко зі своїм відомством? Адже секта Догнала – це така сама загроза нашій Незалежності, як і усякі Д/ЛНРи», – резюмує політик.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Підготував Ярослав Гібура

Кількість переглядів: 393 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності