Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

Шахрайське заволодіння квартирою скінчилося вироком: 5 років з конфіскацією…

Чоловіка, який став фіктивним власником квартири за підробленим рішенням суду, засудили до 5 років з конфіскацією.

Київський апеляційний суд призначив обвинуваченому в  пособництві у шахрайському заволодінні квартирою 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це йдеться у вироці Суду від 25 липня.poddelka-1024x576

Апеляційний суд скасував попередній вирок, яким чоловіка було звільнено від покарання з випробуванням.

У 2017 мешканець гуртожитку погодився на пропозицію невстановленої особи за 1 тис. гривень дати свій паспорт громадянина України і довідку про присвоєння ідентифікаційного номера для  оформлення об’єкту нерухомості. У подальшому ці дані використали для підроблення рішення Шевченківського суду Києва про задоволення позову про визнання права власності на квартиру. Було внесено зміни до реєстру нерухомості шляхом несанкціонованого доступу до електронного ключа державного реєстратора Покровської РДА у Дніпропетровській області. Потім невстановлені особи влаштували зустріч фіктивного власника з потенційним покупцем і укладення договору купівлі-продажу. У вересні 2017 потерпілий передав невстановленим особам 25 тис. доларів за квартиру.

Прокурор вирішив, що умовне покарання є занадто м’яким для цього чоловіка. Зокрема, вказував, що на момент вироку чоловік вже був засуджений за аналогічний злочин, так само умовно. Прокурор говорив про легковажне ставлення обвинуваченого до скоєного і не погоджувався, що тяжкий фінансовий стан і  переселення із зони бойових дій виправдовують його. У вироку не сказано, щоб чоловік якось сприяв викриттю інших співучасників чи намагався відшкодувати завдану шкоду.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 834 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності