Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

ЩО ТАКЕ МАРКЕТИНГ – усі види маркетингу в доступній для розуміння формі…

Бізнес леді Ориська пояснювала своїй подрузі-хвойді Альоні із сусіднього району, що таке маркетинг:
1.
На вечірці ти бачиш привабливого хлопця. Ти підходиш до нього і кажеш: «Зі мною класно в ліжку».
– Це прямий маркетинг
2.
Ти прийшла на вечірку з друзями і бачиш привабливого хлопця. Один з твоїх друзів підходить до нього і каже: «З нею класно в ліжку».
– Це реклама
3.
На вечірці ти бачиш привабливого хлопця. Ти піднімаєшся і поправляєш сукню, підходиш до нього і наливаєш йому напій. Ти кажеш: «Дозвольте», – і підходиш до нього ближче, щоб поправити йому краватку, і одночасно торкаєшся грудьми його руки, а потім кажеш:
«До речі, зі мною класно в ліжку».
– Це піар
4.
На вечірці ти бачиш привабливого хлопця. Шляхом хитрих махінацій ти влаштовуєш брудну чвару між присутніми дівчатами, а сама залишаєшся осторонь. Коли всі поб’ються, ти кажеш: «Підемо звідси!
До речі, зі мною класно в ліжку!»
– Це чорний піар
5.
На вечірці ти бачиш привабливого хлопця. Він підходить до тебе і каже: «Я чув, що з тобою класно в ліжку».
– Це впізнаваний бренд
6.
На вечірці ти бачиш кілька привабливих хлопців. Ти всім їм пишеш записки про те, як з тобою класно в ліжку.
– Це директ-мейл
7.
Ти приходиш на вечірку, а там купа красивих дівчат. Ти приспускаєш бретельку і кажеш: «Зі мною круто в ліжку, і шоколаду з шампанським не треба!»
– Це демпінг
8.
Ти приходиш на вечірку і говориш: «Зі мною круто в ліжку, і ти будеш моїм третім хлопцем за цей вечір».
– Це мережевий маркетинг
9.
На вечірку ти взагалі не пішла, але кажуть там тільки про те, як ти хороша в ліжку.
– Це розкручена торгова марка
10.
Ти прийшла на вечірку з друзями і бачиш привабливого хлопця. Підходиш до нього і кажеш, що тебе звуть Свєтка. Всі знають, як добре в ліжку зі Свєткою. При цьому Свєтка знає, що ти видала себе за неї. За це Свєтка отримує шоколадку.
– Це франчайзинг
11.
Ти прийшла на вечірку з подругами, і бачиш привабливого хлопця. Кожна з вас розповідає, як круто з нею в ліжку і що вона за це хоче отримати.
– Це тендер
12.
Ти збираєшся на вечірку, а подруга вже там і поширює записки, в яких описано, як з тобою добре в ліжку.
– Це поширення прес-релізу
13.
Ти приходиш на новорічну вечірку і бачиш купу гарних хлопців, кажеш, що переспати з тобою коштує п’ять шоколадок і три пляшки шампанського, до кінця вечірки надираєшся в нуль, прокидаєшся в ліжку з якимсь виродком…
– Це сезонний розпродаж
14.
Ти прийшла на вечірку з друзями і бачиш привабливого хлопця. Підходиш до нього і кажеш, що з тобою класно в ліжку. Йдеш з ним. Приходите додому, а вдома чоловік. Симпатяга йде спіймавши облизня, ти отримуєш в око.
– Це форс-мажор
15.
Ти приходиш на вечірку і говориш всім, що з тобою класно в ліжку… Через пару днів всі хлопці з вечірки зустрічаються у венеролога в шкірвендиспансері.
– Це жертви недобросовісної реклами
16.
Ти приходиш на вечірку і говориш, що з тобою круто в ліжку. До тебе підвалює пара потужних дівчат і кажуть: «Ми згодні на 30% шоколаду і 40% шампанського в місяць. Інакше у тебе можуть виникнути проблеми!»
– Це «дах»
17.
Ти приходиш на вечірку і говориш п’ятьом присутнім там хлопцям, що якщо кожен з них розповість п’ятьом своїм друзям, що з тобою круто в ліжку, а ті, у свою чергу, ще п’ятьом і т. д., то вони матимуть тебе задарма. Коли вже півкраїни мріє, як з тобою круто в ліжку, ти всіх динамиш і ховаєшся в невідомому напрямку.
– Це «МММ»
18.
Ти приходиш на вечірку, але тебе ніхто не хоче, одні кричать «дорого!», інші чули від знайомих, що ти не так вже хороша в ліжку, треті ще не долікувалися після попереднього разу… Тоді ти звалюєш і катиш на іншу вечірку в найближчий Урюпинськ… Там тебе хочуть всі, завалюють подарунками і норовлять познайомитися ближче…
– Це робота з регіонами
Digital IMarketing

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності