Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Полеміка

Що таке Мінська група ОБСЄ і Радбез ООН, розповів президент Азербайджану Алієв

Президент Азербайджану Ільхам Алієв вважає, що якби на Вірменію чинився серйозний тиск світової спільноти, то Карабаське питання давно було б вирішено мирним шляхом.

Про це повідомляє “Интерфакс-Азербайджан“.

Мінська група ОБСЄ була створена в 1992 році для вирішення цього питання і протягом 28 років працювала безрезультатно. Результат Мінської групи (ОБСЄ, – ред.) був нульовим. Співголовами Мінської групи є провідні країни світу, ядерні держави і постійні члени Радбезу ООН.

Звичайно, якби був серйозний тиск на Вірменію і з урахуванням вимог Азербайджану були б введені санкції, питання могло б давно вирішитися мирним шляхом“, – підкреслив Алієв.

За словами президента Азербайджану, навпаки, були зроблені кроки щодо заморожування питання.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Фактично Вірменія відмовилася від переговорів. Якщо в попередні роки була імітація переговорів, то останні два-три роки відкрито і демонстративно заявлялося, що Азербайджану не буде повернуто ні п’яді азербайджанської землі. До того ж, безвідповідальні і провокаційні дії і заяви керівництва Вірменії зробили переговори практично безглуздими. Два роки тому вірменський лідер сказав, що “Карабах – це Вірменія. І крапка”. Звичайно ж, ми відповіли на це, і найсерйозніша відповідь була дана на полі бою. Однак це саме по собі говорить про те, що керівництво Вірменії вважало питання вирішеним і не хотіло повертати землі“, – розповів Алієв майже сьогоднішній сценарій в Україні.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності