Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

“Шлюбному терористу” апеляційний суд на Прикарпатті пом’якшив вирок…

У липні 2018 року 33-річний турок в’їхав до України і прибув у село Городенківського району до жінки, з якою на ґрунті ревнощів виник конфлікт.

Приставивши ніж до горла коханої, він утримував її силою, вимагав її мобільний телефон, хотів переглянути СМС-повідомлення, оскільки запідозрив її в зраді. Також він висловлював вимогу одруження з нею. Жінці ставало зле, тоді він вимагав, щоб працівники поліції передавали певні ліки. Коли в кімнату зайшли медики, працівники спецпідрозділу «КОРД» обеззброїли і затримали обвинуваченого та звільнили потерпілу.
Відомо, що чоловік в’їхав в Україну за паспортом свого брата-близнюка.

23 лютого 2021 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Івано-Франківського апеляційного суду завершила розгляд матеріалів кримінально провадження за апеляційними скаргами учасників на вирок Городенківського районного суду від 04 лютого 2020 року, яким обвинуваченого було засуджено за ч. 2 ст. 146 КК України до позбавлення волі на чотири роки та повністю задоволено цивільний позов потерпілої.

Засідання відбулось в режимі відеоконференції. Колегія суддів переглянула кримінальне провадження в межах  апеляційних скарг та визнала, що судом першої інстанції правильно встановлено фактичні обставини  справи, їм надано вірну правову оцінку, інформує пресслужба суду.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Однак колегія суддів визнала, що суд, при призначенні покарання, не в повній мірі врахував всі пом’якшуючі обставини, зокрема відсутність судимості підсудного. Невмотивовано суд визнав в якості обставини, яка обтяжує покарання, вчинення злочину щодо особи, з якою винний перебував у близьких відносинах. Однак, і обвинувачений, потерпіла цю обставину заперечили. Вимагання ним цигарок й ліків для потерпілої і одруження з нею не ставилось йому у  вину.

За таких обставин колегія суддів постановила апеляційні скарги прокурора та потерпілої залишити без задоволення. Апеляційну скаргу захисника задоволено частково. Вирок суду  змінено в частині призначеного покарання, його пом’якшено до  позбавлення волі на три роки. Строк відбування покарання обвинуваченому ухвалено рахувати з 13.07.2018. У решті вирок залишено без змін.

Таким чином, чоловік вийде на волю в липні цього року.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності