Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Штраф за порушення у фінансуванні президентської кампанії свободівця Кошулинського, – Суд

Личаківський районний суд Львова, розглянувши матеріали, що надійшли від Національного агентства з питань запобігання корупції щодо притягнення до відповідальності фізичної особи-внескодавця, своєю постановою визнав особу винною із застосуванням штрафу 1190 гривень та конфіскації на користь держави суми внеску у розмірі 190 000 грн.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу НАЗК.322137

Факт вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 212-15 КУпАП, а саме надання добровільного внеску двічі по 95 000 гривень до виборчого фонду кандидата на пост президента України з порушенням встановленого законом порядку надання внеску (наявність податкового боргу на момент здійснення внеску), виявлено за результатами аналізу фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду кандидата на пост президента України Руслана Кошулинського.

Постанова суду набрала законної сили.

Відповідно до частини третьої статті 43 ЗУ “Про вибори президента України”, забороняється здійснювати добровільні внески до виборчого фонду кандидата на пост президента України особам, які відповідно до ЗУ “Про політичні партії в Україні” не мають права здійснювати внески на підтримку партій.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Згідно з положенням пункту 8 частини першої статті 15 зазначеного закону, не допускається здійснення внесків на підтримку політичних партій фізичними та юридичними особами, які мають непогашений податковий борг.

Кількість переглядів: 747 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності