Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

СТАЖ років для пенсії наступного 2022 року ЗРОСТЕ

З початку наступного 2022 року в Україні посилять вимоги для виходу на пенсію у 60-тирічному віці. Так, з січня українцю потрібно буде мати, як мінімум, 29 років трудового стажу, хоча раніше достатньо було 28 років.

Відповідний закон оприлюднили на офіційному сайті Верховної Ради України.

Якщо раніше, щоб вийти на пенсію, українцю потрібно було відпрацювати 28 років, то тепер потрібно працювати 29 років. Якщо ж він не виконає цю вимогу, йому потрібно буде працювати до 63 або 65 років. В іншому випадку українець може придбати стаж, якого йому не вистачає.

Але на цьому жорсткість не закінчується, оскільки з 2023 року українцю потрібно буде мати, як мінімум, 30 років стажу. Вже в найближчі роки розмір необхідного трудового стажу для виходу на пенсію буде збільшено до 35 років.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Якщо в 2022 році українцю буде 60 років, а має він всього 28 років стажу, то 1 рік стажу він може докупити. Для цього потрібно буде щомісяця платити по 44% мінімальної заробітної плати. На сьогоднішній день це становить 2860 гривень.

Якщо він це не зробить, то в найближчі 3 роки пенсійних виплат не буде зовсім. Наприклад, навіть якщо українець заробив на мінімальну виплат, а її розмір змінюватися не буде, то в найближчі 3 роки можна буде отримати понад 116 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що в Україні суддям хочуть збільшити розмір пенсійних виплат.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності