Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

Тігіпко: У Партії регіонів почалися репресії

У Партії регіонів почалися репресії. Про це народний депутат і водночас кандидат-самовисуванець у Президенти України Сергій Тігіпко повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook.
«Відсторонені від посади і виключені з партії голови Одеської, Кіровоградської, Чернівецької, Житомирської, Вінницької, Київ­ської обласних парторганізацій, Київської міської організації Партії регіонів та інших. Така ціна відмови від підтримки кандидата Добкіна», – повідомив політик.
Зі слів Сергія Тігіпка, ПР замість модернізації своєї структури, остаточно взяла курс на закручування гайок.
«По суті, в партії почалися репресії. Найближчими днями мене як кандидата в Президенти збиралися підтримати 15 обласних організацій Партії регіонів. У сформованій ситуації я змушений звернутися до своїх товаришів по партії з проханням не робити цього публічно. Інакше в керівництві партії на всіх рівнях не залишиться більше порядних людей, які по-справжньому вболівають за партію і країну», – пише Тігіпко.
Наприкінці березня президія Політради Партії регіонів запропонувала виключити з складу політсили народного депутата Сергія Тігіпка.

Кількість переглядів: 276 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності