Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Тіло матері донька відмовилася забирати з лікарні через скруту…

У Рівному донька відмовилась забирати тіло матері, яка померла у Рівненській центральній міській лікарні. У ЦМЛ зв’язалися з поліцією. Тепер жінку планують поховати за кошти міського бюджету.

Рівнянка померла у міській лікарні на Покрову. Донька відмовилася забирати тіло матері, щоб поховати і написала офіційну заяву.

Завідувач патологоанатомічного відділення Віктор Попіль розповів журналістам, що померла жінка — старшого віку, вона хворіла. Донька пояснила відмову тим, що має скрутне матеріальне становище. Тепер у лікарні оформляють документи, щоб поховати померлу як безрідну.

Я не пам’ятаю на своїй практиці такого. Померла жінка — пенсіонерка. Тут навіть про матеріально і не говориться, тому що держава дала би дві пенсії для захоронення. Якщо би вона оформила, то отримала би кошти і за них похоронила. Вона, мабуть, не захотіла цим заморочуватися“, — прокоментував Віктор Попіль.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У відділенні за процедурою почекали три дні – це на випадок, якщо з’явиться той, хто захоче організувати поховання. Далі, пояснив заввідділення, процедура звична: з залученням правоохоронців оформляють документи, щоб захоронити людину за міські кошти.

Очевидно, що це буде поховання як за кошти міського бюджету. Самі розумієте величину цих коштів, але поховають будь-яку людину. Якщо ми навіть без родичів ховаємо, то тут проблем немає. Тільки єдине, що поховання буде відповідне“, — сказав міський голова Рівного Володимир Хомко.

Цьогоріч місто уклало договір з КП “Спецкомбінат – ритуальна служба” на 7,9 мільйона гривень. За ці кошти комунальне підприємство надає послуги з обслуговування, утримання кладовищ, меморіалів, пам’ятних місць та поховальні послуги, у тому числі — захоронення безрідних громадян Рівного.

ФОТО: напис на могилці “биоотходы – 100 кг”

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності