Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Міжнародні новини

Треба навчитися з цим жити, – Англія скасовує маски і COVID-паспорти

Міністр охорони здоров’я Великої Британії Саджид Джавід заявив, що коронавірус може залишитися назавжди. Тому людство має навчитися жити з цим.

Про це повідомляє Sky News.

“COVID не зникає. Він буде з нами багато років, можливо, назавжди, і ми маємо навчитися з цим жити… Я думаю, що ми ведемо Європу на шляху переходу від пандемії до ендемії, і ми лідируємо в тому, щоб показати світові, як можна жити з COVID”, – сказав Джавід.

За його словами, можливо, вакцинація стане щорічним заходом.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Міністр також порівняв коронавірус з грипом. Він зазначив, що з ним теж навчилися жити.

“На жаль, люди також помирають від грипу. У важкий рік грипу ви можете втратити близько 20 000 життів, але ми не закриваємо всю нашу країну і не вводимо багато обмежень, щоб боротися з цим. Ми повинні продовжувати своє життя з розумними та пропорційними заходами”, – додав міністр.

Нагадаємо, Австрія запроваджує національну лотерею із призами у розмірі 500 євро для вакцинованих людей. Таку ідею втілюють стимулу населення зробити щеплення від коронавірусу.

Кількість переглядів: 28,663 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності