Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Фоторепортажі

Третій фестиваль новорічно-різдвяної іграшки зібрав маленьких прикарпатців

fot

Гірське село Пістинь, що на Косівщині, щороку 19 грудня, коли весь християнський світ відзначає День Святого Миколи Чудотворця, – перетворюється на центр справжнього паломництва дітей з усієї України.
Адже саме тут розташовано Маєток Святого Миколая, де дітки мають можливість особисто зустрітись з легендарним Святим Чудотворцем і отримати з його рук такі очікувані подарунки, заради яких вони чемно поводили себе протягом усього минулого року, допомагали старшим і отримували гарні оцінки у школі.
Саме тут, на базі Маєтку, 19 грудня вже втретє відбувся Міжрайонний фестиваль Новорічно-різдвяної іграшки – яскраве, видовищне свято дитячих радощів і усмішок.
Відкрив Фестиваль голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василь Чуднов. Він привітав усіх присутніх дітей і дорослих зі світлим святом Миколая, долучився до церемонії запалювання фестивального вогнища від Вифлиємського вогню, роздав подарунки маленьким прикарпатцям та гостям краю. Понад 3 тисячі подарунків Василь Михайлович привіз із столиці України за дорученням Президента України Віктора Януковича.
Як повідомив голова облдержадміністрації журналістам, питання захисту дітей сьогодні лежить у площині першочергових завдань, що їх окреслив Глава держави в рамках програми «Діти – майбутнє України».
«Це важливо не тільки сьогодні, це важливо  щоденно – піклуватись про цих діточок. А Миколая – ну це казка – казка, на яку вони чекають цілий рік. І повірте мені: Садиба Святого Миколая – це дуже велика справа, яку зробили на Косівщині, яку ми будемо зараз продовжувати», – зауважив Василь Чуднов.
З його слів наразі вже започатковано будівництво аналогічного об’єкту у Верховинському районі. Там планується спорудити Садибу Святого Миколая та Поляну казок. Відтак, на Прикарпатті з’явиться «ще одне таке місце, куди будуть приїжджати діти не тільки з Прикарпаття, а й з цілої України».
При цьому Василь Михайлович переконаний, що навіть якщо такі маєтки будуть збудовані у кожному гірському районі області, вони не створюватимуть один одному конкуренції, адже кожен з таких центрів буде самобутнім і матиме щось своє, особливе. Відтак діткам буде цікаво відвідати їх усі.

Кількість переглядів: 180 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності