Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Соціальні новини

Троє немовлят, від яких відмовилися батьки, чекають на Волині переведення в Будинок дитини

У Волинському обласному територіальному медичному об’єднанні захисту материнства і дитинства перебуває троє малюків, які очікують переведення у Будинок маляти. Найменшій дитині всього 2 тижні. Необхідними речами вони забезпечені.
Про це журналістам повідомила генеральна директорка об’єднання Ірина Горавська.
Днями у соцмережах з’явилася інформація про те, що в закладі перебуває двоє малюків, від яких відмовилися мами. Авторка допису просила допомогти з сумішами і предметами гігієни для цих діток.
Однак Ірина Горавська зазначила, що у діток є все необхідне: і суміші, і підгузки. Більше того, у закладі перебуває зараз не двоє, а троє малят, яким відповідно 2 тижні, 2 та 4 місяці.
«У нас не двоє, а троє таких діток. Найменшій дитині – 2 тижні. У нас всього вистачає: і харчування, і все решта у нас є. Наприклад, суміші в нас є для різних діток: від народження до року. З цим допомагають благодійні організації, ми навіть самі не купуємо», – зауважила вона.
Каже, можливо, прохання озвучив хтось із медперсоналу, бо, звісно, діток шкода. Та найнеобхіднішим, переконує, вони забезпечені. Наразі малюків готують до переведення у Будинок дитини.
Зокрема, старших хлопчиків, яким 2 і 4 місяці, мали перевести раніше, але вони були в контакті з дітками, хворими на вітрянку. І хоча вони не захворіли, та медики мусили витримати 21 день карантину. Найменшу дитинку, якій всього 2 тижні, переведуть у Будинок дитини після того, коли їй буде уже місяць, адже вона надто маленька. Ірина Горавська запевнила, що діти здорові і не потребують ніякого лікування.

Кількість переглядів: 22,304 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності