Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

ЦИНІЧНА ЗАЯВА оператора Ринку про ТАРИФ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ В УКРАЇНІ

Ціна на електроенергію в Україні 3 липня нижче, ніж в сусідніх Словаччині, Угорщині та Румунії.

Про це свідчать дані державного підприємства Оператор Ринку.

3 липня середньозважена ціна електрики в Україні становить 3,80 грн/кВт.година або 95 євро за 1 МВт.годину.

Відповідно в Словаччині ціна склала 97 євро (3,90 грн/кВт.година), в Угорщині та Румунії – 98 євро (3,93 грн/кВт.година), ПРИ ЦЬОМУ ЦИНІЧНИЙ ОПЕРАТОР НЕ НАЗИВАЄ ВВП ЦИХ ДЕРЖАВ, РІВЕНЬ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ І ПЕНСІЇ ТАМ…

За даними державного підприємства, з початку 2023 року середня ціна електроенергії в Україні складала 75 євро за МВт.година.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Це на 40% дешевше, ніж в Польщі і на 35% дешевше ніж в Словаччині.

Нагадаємо, 16 березня 2022 року українська енергосистема приєдналася до єдиної енергосистеми ЄС.

В рамках інтеграції, Україна взяла на себе зобов’язання імплементації європейські правила роботи енергоринку, в тому числі скасувати штучні цінові обмеження (price-cap), які обмежують вільну торгівлю електроенергією.

Попри цинічну заяву оператора ринку про низьку ціну на електроенергію в Україні, нагадаємо, що Президент України і Гарант її Конституції після 24 лютого назвав будь-яке підняття цін в Україні на найнеобхідніші для життя речі – МАРОДЕРСТВОМ. Зазначимо, що у сусідній Туреччині після нещодавніх землетрусів було знижено ціни на всі речі та продукти першої необхідності…

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності