Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

У Львові постає питання будівництва крематорію для забезпечення потреб міста

Земля довкола Львова забудовується, і вільної майже не залишилося, а те що ще є в наявності вартує чи малих грошей, тому у “Місті Лева” постає потреба у негайному будівництві свого крематорію, щоб вирішити проблему із похованнями. Львів’яни мають ще 12 днів, щоб підтримати відповідну ініціативу на порталі місцевих петицій.krematorij

Станом на сьогодні, 05 серпня, за ідею підписалося понад три сотні містян, для розгляду необхідно 500 голосів.

Автор петиції наголошує, наявні в місті кладовища переповнені, площі які вони займають використовуються неефективно. На кладовищах процвітає тіньовий бізнес з продажу місць. Багато могил покинутих, або недоглянутих. Натомість будівництво пам’ятників та гробівців занадто дороге для пересічних львів’ян, витрати на них є неефективним використанням коштів, бізнес в цій галузі часто тіньовий.

Кремація та облаштування на кладовищах відведених міць для поховань кремованих останків, стандартизація надгробків та зменшення потреби у площах кладовищ та раціональне їх використання – здатні суттєво покращити ситуацію та полегшити для багатьох львів’ян процес прощання з померлими та догляду за місцем поховання.

Зазначимо, підписати петицію можна ще 12 днів.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності